Dostawa

 

Wszystkie zamówienia dostarczane są na adres podany w zamówieniu przez firmę kurierską K-EX lub UPS następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki (zapewnienie firmy kurierskiej).
Cena dostawy  kurierem na terenie Polski wynosi 17 zł (płatność przelewem) Lub 22 zł (płatność przy odbiorze)
Przy zamówieniu powyżej 329 zł przesyłajk jest GRATIS!
Termin dostawy odnosi sie do czasu jakim dysponuje kurier na doręczenie przesyłki a nie do czasu realizacji zamówienia, który liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na nasze konto.
W momencie kiedy zamówienie zostanie spakowane i jest gotowe do wysyłki, otrzymają Państwo od nas maila z informacja o zmianie statusu zamówienia.
Każde zamówienie jest starannie zabezpieczone i spakowane do przesyłki oraz odpowiednio oznaczone w przypadku słoiczków przed przekazaniem go przewoźnikowi, który od tego momentu ponosi odpowiedzialność za utratę, ubytek lub uszkodzenie przesyłki do momentu wręczenia jej Klientowi. Prosimy na zwrócenie szczególnej uwagi na to, w jakim stanie została Państwu doręczona przesyłka oraz proponujemy sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera, gdyż tylko wtedy istnieje możliwość spisania Protokołu Szkody, będącego podstawą roszczeń w stosunku do przewoźnika.
Wysyłki zagraniczne są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt paczki standardowej do 5 kg wynosi 84 zł.
Szczegółowe informacje dotyczące Dostaw są dostepne w naszym regulaminie